650 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | YLI Electronic |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 180 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Серебряный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Врезной |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 86 / 50 / 37.7 мм |
| Световая индикация | Двоколірна |
| Ток потребления | 70 мА |
| Тип кнопки | Безконтактна |
| Тип контакту | Нормально-замкнений, Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Кнопка виходу |