26 235 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Выходное напряжение | 25.6 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество циклов | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 29.2 В |
| Особенности | Bluetooth |
| Підтримка мобільного застосунку | JBD BMS |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 532 / 207 / 215 мм |
| Тип клем | T14 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |