600 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Texecom |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 40 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність виявлення | 1.5-3.5 м |
| Питание | 6-16 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Белый |
| Монтаж | Накладний |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 25 / 86 / 21 мм |
| Ток потребления | 9 мА |
| Тип контакту | Нормально-замкнений |
| Тип устройства | Датчик вібрації |