4 699 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10 Ah |
| Вес | 443 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальное напряжение | 7.4 В |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 166 / 87 / 23 мм |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |