1 200 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yuasa |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Тайвань |
| Максимальний струм заряду | 1.75 А |
| Максимальний струм розряду | 210 А (1 сек) |
| Розміри | 151 / 65 / 98 мм |
| Тип клем | F2 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |