2 200 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Merlion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 26 Ah |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальний струм заряду | 2.6 А |
| Максимальний струм розряду | 260 А (5 сек.) |
| Розміри | 165 / 125 / 175 мм |
| Тип клем | M5 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |