250 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Merlion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.56 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.3 Ah |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальний струм заряду | 0.36 А |
| Максимальний струм розряду | 13 А (5 сек.) |
| Розміри | 55 / 97 / 44 мм |
| Тип клем | F1 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |