| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Full Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходной ток | 1.5 А |
| Входное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 43 / 40 / 27 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип устройства | Блок живлення |