800 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Україна |
| Выходной ток | 3 А |
| Входное напряжение | 155-245 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 100 / 65 / 35 мм |
| Тип блока питания | Импульсный |
| Тип виконання | Плата |
| Тип устройства | Плата блоку безперебійного живлення |