1 586 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WGP |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 24 Вт |
| Цвет | Белый |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10.4 Ah |
| Интерфейсы | DC x 2, USB x 1 |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вес | 360 г |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), DC (9 В), USB Type A |
| Входное напряжение | DC 12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Країна виробник товару | Китай |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 116 / 73 / 23.5 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перевантаження |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |