



1 759 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Victron Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | USB x 2 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Лазурный |
| Країна виробник товару | Нідерланди |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В, 24 В |
| Напруга від сонячних панелей | 28 В, 55 В |
| Рабочая температура | -35 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 96 x 169 x 36 |
| Ток заряда | 220 А |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від переполюсування |
| Тип устройства | PWM-контролер заряду для сонячної батареї |