27 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Neomax |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 292 г |
| Вага ящика | 14.58 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість в ящику | 50 пог.м |
| Материал корпуса | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Об’єм ящика | 0.0615 м³ |
| Розміри | 40 / 25 мм |
| Розміри ящика | 2050 / 250 / 120 мм |
| Тип устройства | Кабельний канал |