| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси виходу | 4 («сухий контакт»). Два реле (C NO NC) 24В 5А, два реле (C NO) 24В 1А |
| Інтерфейси входу | 8 з контролем по струму для підключення датчиків, кнопок |
| Інтерфейси зв'язку | Ethernet , Wiegand |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | 12В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Пам'ять | 31768 постійних ідентифікаторів +1000 тимчасових, 47290 подій |
| Пам'ять карт / подій | 31768 / 42790 |
| Підключення зовнішнього зчитувача | 2 Wiegand |
| Тип контроллера | Мережевий |
| Тип устройства | Плата |