5 126 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SKE |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.57 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 45 Вт |
| Цвет | Белый |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 30 Ah |
| Интерфейсы | DC x 7, PoE x 1, USB Type-C x 2, USB x 2 |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 24 В |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), DC (5 В), DC (9 В), PoE (24 В) passive, USB Type A, USB Type C |
| Входное напряжение | 100-240 В, 9-22 В (сонячна панель) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Країна виробник товару | Китай |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 211 / 130 / 85 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |