7 599 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Вес | 561 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Питание | Літієва батарея CR123A – 4 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Максимальна гучність | 100 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤80% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 145 / 145 / 51 мм |
| Световая индикация | Да |
| Тип питания | CR123A – 4 шт. |
| Тип устройства | Оповіщувач світлозвуковий |
| Тип сигналу тривоги | Світлозвуковий |