3 199 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1119.7 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 50000 мА·год |
| Выходная мощность | 65 Вт |
| Вихідний інтерфейс | USB Type A, USB Type C |
| Вихідні роз'єми | USB-A1: 5 В/3.4 А, USB-A2/A3 22.5 Вт: 5 В/3 А, 5 В/4.5 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 18 Вт: 5 В/2 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А, Type-C PD 65 Вт, двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Для ноутбуків, Для планшетів, Для смартфонів |
| Країна виробник товару | Китай |
| Особенности | Ліхтарик, Швидка зарядка PD2.0, Швидка зарядка PD3.0, Швидка зарядка QC3.0, Швидка зарядка QC2.0, Режим PPS |
| Розміри | 138.6 / 75 / 75 мм |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |