632 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 150 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Крепеж | Ф100 мм |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Нагрузка | 4.5 кг |
| Розміри | Ø111 мм |
| Сумісний з камерами (серіями камер) | DS-2CE56D1T-VPIR, DS-2CE56D7T-VPIT, DS-2CE56F7T-VPIT, DS-2CE56H5T-VPIT(E), DS-2CE56D8T-VPIT(E) та ін |
| Тип устройства | Коробка розподільна |