1 707 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOMZN |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальный ток нагрузки | 16 А |
| Напряжение | AC 140-300 В В |
| Нижня межа напруги | 140-210 В (регулюється) |
| Особенности | Моніторинг енергоспоживання, Контроль потужності, Контроль струму |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 135 / 74.5 / 77 мм |
| Тип виконання | Підключення в розетку |
| Тип устройства | Реле напруги, Розумна розетка |
| Час встановлення таймера увімкнення | 1-500 с |