11 903 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LiTime |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.04 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Входное напряжение | DC 10.5-16 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Для дачі, Для дому, Для квартири, Для комп'ютерів, Для котлів, Для насосу, Для ноутбуків, Для опалення, Для освітлення, Для телевізора, Для холодильників |
| ККД | 90 % |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 4 кВт |
| Монтаж | Настільний, Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Мощность | 2 кВт |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 360 / 188 / 100 мм |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від низької напруги, Від перевантаження, Від перегріву, Від перенапруги, Від переполюсування |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | Off-grid |