9 996 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Power Queen |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.79 кг |
| Выходное напряжение | 14.6 В |
| Выходной ток | 40 А |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Вхідний струм | 10 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Анодований алюмінієвий сплав |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 293 / 135 / 83.6 мм |
| Совместимость | LiFePO4 акумуляторні батареї ємністю від 40 А*год |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від перегріву, Від перенапруги, Від переполюсування |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Зарядное устройство |