4 504 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LiTime |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.23 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20 Ah |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Внутрішній опір | 40 мОм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество циклов | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 256 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 20 А |
| Максимальний струм розряду | 20 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +50 °С; зберігання: -10 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 181 / 77 / 170 мм |
| Тип клем | M5 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |