14 433 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power Queen |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.24 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Внутрішній опір | 40 мОм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Інвертори, Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество циклов | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 1280 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +50 °С; зберігання: -10 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 330 / 172 / 216 мм |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |