43 935 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Power Queen |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение | 51.2 В |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 43.36 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Интерфейсы | CAN, RS485 |
| Внутрішній опір | 40 мОм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 16 |
| Количество циклов | > 4000 |
| Максимальна енергоємність | 5120 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | В стійку |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +50 °С; зберігання: -10 °С ~ +50 °С |
| Розміри | 442 / 480 / 133 мм |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |