4 629 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 36 Вт |
| Цвет | Белый |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 20 Ah |
| Интерфейсы | DC x 3, PoE x 1, USB x 1 |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Вес | 730 г |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 24 В, 48 В |
| Вихідний інтерфейс | DC (12 В), DC (5 В), DC (9 В), PoE (24 В) passive, PoE (48 В) passive, USB Type A |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 210 / 130 / 40 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |