3 249 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Вес | 265 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність передачі | 1700 м |
| Питание | Літієва батарея CR123A – 2 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Україна |
| Материал корпуса | Пластик |
| Протоколи | Jeweller |
| Підключення | Бездротове |
| Робоча вологість | ≤80% |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 124 / 124 / 48 мм |
| Световая индикация | Да |
| Тип датчика | Диму |
| Тип питания | CR123A – 2 шт. |
| Тип устройства | Датчик диму |
| Тип сенсора | Оптичний |
| Тип извещателя | Адресний, Димовий, Точковий |