6 599 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Вес | 550 г |
| Цвет | Черный |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення людини, Виявлення руху, Виявлення тварини, Виявлення транспортних засобів |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Дальність підсвічування | 35 м |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP65 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кути огляду | 75°-85° |
| Кількість користувачів онлайн | 200 |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Микрофон | Да |
| Особенности | NDAA |
| Протоколи | JetSparrow |
| Підключення | Дротове |
| Робоча вологість | <90% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +40 °C |
| Разрешение | 8 Мп |
| Роздільна здатність камери | 8 Мп (3840x2160) |
| Розміри | 198 / 76 / 76 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |