2 930 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| USB-вихід | USB-C PD 100W x 1, USB-C to USB 3.0 x 3, USB-C x 1 |
| Интерфейс подключения | USB-C |
| Интерфейсы | 3.5 мм аудіо, HDMI, RJ45, USB-A, USB-C, VGA |
| Вес | 228 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Для комп'ютерів, Для ноутбуків, Для планшетів |
| Карта пам'яті | SD карта, MicroSD карта |
| Цвет | Серебряный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество портов | 11 |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 300 / 50 / 20 мм |
| Тип устройства | USB-хаб |
| Формфактор | Зовнішній |
| Скорость передачи | 5 Гбіт/с |