644 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | DIN-рейка |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 60 / 35 / 40 мм |
| Тип устройства | Термостат |
| Формфактор | 19" |