
100 000 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sako |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 300 Ah |
| Интерфейсы | CAN, RS485 |
| Вес | 121 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Количество циклов | > 8000 |
| Максимальна енергоємність | 15360 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 150 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Напряжение | 51.2 В В |
| Напруга завершення заряду | 57.6 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 900 / 625 / 190 мм |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від надмірного струму, Від перегріву, Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |