34 500 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sako |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 32.4 кг |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Интерфейсы | RS485 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Інвертори, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 15 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 2560 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 50 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Напряжение | 25.6 В В |
| Напруга завершення заряду | 28.8 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 520 / 390 / 178 мм |
| Тип защиты | Від короткого замикання, Від надмірного струму, Від перегріву, Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |