999 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10000 мА·год |
| Выходная мощность | 20 Вт |
| Вихідний інтерфейс | USB Type C, Бездротова зарядка для смартфонів |
| Вихідні роз'єми | Type-C PD 20 Вт: 5 В/3 А, 9 В/2.22 А, 12 В/1.67 А, Бездротова зарядка 15 Вт / 10 Вт / 7.5 Вт / 5 Вт |
| Вхідний інтерфейс | Type-C вхід 18 Вт, вихід 20 Вт, двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Для планшетів, Для подорожей, Для смартгодинників, Для смартфонів |
| Країна виробник товару | Китай |
| Особенности | Бездротова зарядка, Швидка зарядка PD3.0, Швидка зарядка QC3.0 |
| Розміри | 105 / 66 / 14.6 мм |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |