655 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 242 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10000 мА·год |
| Выходная мощность | 22.5 Вт |
| Вихідний інтерфейс | Lightning, USB Type A, USB Type C |
| Вихідні роз'єми | Lightning кабель: 5 В/2 А, Type-C кабель: 5 В/3 А, 9 В/2.2 А, 12 В/1.5 А, USB-A1/Type-C: 5 В/4.5 А, 4.5 В/5 А, 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вхідний інтерфейс | microUSB 5 В/2 А, 9 В/2 А, Type-C 5 В/3 А, 9 В/2 А |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Для планшетів, Для подорожей, Для смартфонів |
| Країна виробник товару | Китай |
| Особенности | Вбудовані кабелі, Швидка зарядка PD3.0, Швидка зарядка QC3.0 |
| Розміри | 148 / 68 / 17.2 мм |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |