923 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DITECH |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | 5 В DC / 0.35 A |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Цвет | Серебряный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Робоча вологість | До 65% |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +75 °C |
| Розміри | 88 / 48.5 / 20 мм |
| Тип устройства | Конвертер відеосигналу |
| Тип сигнала | AV, HDMI |