69 306 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Solis |
| Страна производитель | Китай |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 22.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Bluetooth, CAN, GPRS, LAN, RS485, WiFi |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 187-253 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Для дачі, Для дому, Для насосу, Для опалення, Для освітлення, Для офісу, Для сонячних панелей |
| ККД | 96.5 % |
| Класс защиты | IP66 |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество фаз | 1 |
| Максимальная мощность | 16 кВт |
| Монтаж | Настенный |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 90-500 В |
| Особенности | З зарядним пристроєм, Режим ДБЖ |
| Мощность | 8 кВт |
| Рабочая температура | -40°C~+60°C |
| Розміри | 560 / 335 / 227 мм |
| Ток заряда | 190 А |
| Струм розряду | 190 А |
| Тип аккумулятора | AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 4 мс |