579 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CHOETECH |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 228 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10000 мА·год |
| Выходная мощность | 22.5 Вт |
| Вихідний інтерфейс | USB Type A, USB Type C |
| Вихідні роз'єми | USB-A 22.5 Вт (2 шт.): 5 В/3 А, 10 В/2.25 А, 12 В/1.5 А |
| Вхідний інтерфейс | Type-C вхід 18 Вт, вихід 20 Вт, двонаправлений – заряджання і розряджання |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Для планшетів, Для смартфонів |
| Країна виробник товару | Китай |
| Особенности | Швидка зарядка PD2.0, Швидка зарядка PD3.0, Швидка зарядка QC3.0, Швидка зарядка QC2.0 |
| Розміри | 149.5 / 67.4 / 15.5 мм |
| Технология | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип устройства | Повербанк |