720 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 35 м |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Черный |
| Контакти реле | NO/NC/COM |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Розміри | 40 / 35 / 25 мм |
| Ток потребления | 10 мА |
| Тип устройства | Комплект радіоконтролера |