653 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Full Energy |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.017 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Применение | Джерела безперебійного живлення |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Розміри | 150 / 93 / 64 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |