48 265 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Oukitel |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 22 кг |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Емкость | 2048 Вт*год |
| Вихід USB-A | 2 порти 18 Вт, QC3.0, 2 порти, 5 В, 2.4 А |
| Вихід USB-C | 2 порти 5 В / 9 В / 12 В / 15 В / 20 В, 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 1 порт автомобільної зарядки 12В/10А, 2 порти DC5521 12В/3А, 1 порт XT60 12В/10А |
| Вихід змінного струму (AC) | 4 порти 200-240 В 2400 Вт |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Гніздо прикурювача, Розетка 220 B |
| Вхід для автомобільної зарядки | 12В/8А, 24В/10А |
| Вхід для сонячної панелі | 12-48В/15А з макс. потужністю 500 Вт |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Для всього будинку, Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 13 |
| Количество циклов | 3500 |
| Номинальная мощность | 2400 Вт |
| Особенности | LED-дисплей, З портом на 12 В, Ліхтарик, Режим ДБЖ, Швидка зарядка |
| Потужність пікова (короткочасна) | 4800 Вт |
| Підтримка мобільного застосунку | Wonderfree |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 394 / 279 / 330 мм |
| Серия | OUKITEL P2001 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від перевантаження, перегріву, перерозряду, перенапруги |
| Тип устройства | Зарядна станція |