3 150 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення руху, Класифікація цілей |
| Wi-Fi | Да |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 15 м – LED, 30 м – ІЧ |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Купольна |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 512 ГБ |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | Г: 106°, Д: 122° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Микрофон | Да |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Разрешение | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2304x1296) |
| Розміри | 106 / 106 / 90 мм |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | LED, ІЧ |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |