749 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 120 / 120 / 38 мм |
| Тип устройства | Вентилятор |
| Формфактор | 19" |