3 906 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота (U) | 4U |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 55 кг |
| Материал корпуса | Сталь |
| Монтаж | Настенный |
| Розміри | 600 / 450 / 280 мм |
| Тип устройства | Шафа комутаційна |
| Формфактор | 19" |