3 400 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TOMZN |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Номинальный ток | 100 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество полюсов | 2 |
| Напряжение | 13.6 В В |
| Підтримка мобільного застосунку | eWeLink |
| Рабочая температура | --5 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 107.6 / 109 / 78 мм |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип устройства | Автомат введення резерву |