

14 276 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Выходное напряжение | 12.8 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Применение | Джерела безперебійного живлення, Для дачі, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Класс защиты | IP55 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальна енергоємність | 1280 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне, Послідовне |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +60°С; заряд: 0 °С ~ +50 °С; зберігання: +10 °С ~ +35 °С |
| Розміри | 328 / 172 / 220 мм |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |