909 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hager |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Номинальный ток | 40 А |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас відключення | C |
| Класс защиты | IP20 |
| Количество полюсов | 3 |
| Напряжение | 415 В В |
| Номінальна вимикаюча здатність | 6 кА |
| Рабочая температура | -25 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 70 / 84.6 / 52.5 мм |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип устройства | Автоматичний вимикач |