733 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 90 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність виявлення | 4x2 м |
| Питание | AC/DC 12-24 В |
| Живлення пристрою | AC/DC 12-24 В |
| Класс защиты | IP54 |
| Цвет | Серебряный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Количество лучей | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -25°C ~ +55°C |
| Рабочая частота | 24.125 ГГц |
| Розміри | 120 / 80 / 50 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Тип бар'єра | Дротовий |
| Тип датчика | Руху |
| Тип контакту | Нормально-розімкнений |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | Мікрохвильовий |