
162 879 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 1118 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 128Kbps – 8Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення облич, Виявлення перетину лінії, Виявлення пожежі, Класифікація людина/транспортний засіб, Підрахунок цілей, Температурний скринінг |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовходи | Да |
| Відеокодек | H.264, H.265 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Динамік | Да |
| Питание | DC 12 В / PoE |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Класс защиты | IP66 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кути огляду | 38° горизонтальний, 27.5° вертикальний |
| Кути огляду (Thermal) | 22.9°x18.4° |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Кількість потоків | 3 |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 640x512 |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Модель корпуса | CR34D |
| Палітра | Black hot, Iron oxide red, Rainbow, White hot |
| Протоколи | 802.1x, DDNS, DHCP, FTP, HTTP, HTTP POST, HTTP(s), IPv4, IPv6, NTP, PPPoE, QoS, RTCP, RTP, RTSP, SMTP, SNMP, UDP, UPnP |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 5 Мп |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2592x1944) |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розміри | 278.3 / 100.2 / 88.7 мм |
| Світлочутливість | 0.02 Люкс |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Совместимость | ONVIF |
| Теплова чутливість (NETD) | < 35mK(@25°C, F#=1.0) |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | Тепловізійна відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тревожные входы/выходы | 4 / 4 |
| Фокусна відстань (Thermal) | 19 мм |