
1 711 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Дополнительные | |
| Индикация | Световая |
| Общие | |
| Вес | 300 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Інструкція, Пульт керування |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 47 / 188 / 137 мм |
| Ток потребления | 20 мА |
| Тип устройства | Пульт керування |