26 123 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | InfiRay |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 500 г |
| Відстань спостереження | 200 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Питание | DC 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP67 |
| Кути огляду (Thermal) | 40° |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 256x192 |
| Матриця (Thermal) | Неохолоджуваний мікроболометр на оксиді ванадію |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +70 °C |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Розміри | 95 / 111 / 51 мм (модуль NV2 в автомобілі), 36 / 27 / 31 мм (тепловізійна камера) |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Тип устройства | Тепловізійна камера автомобільна |
| Фокусна відстань (Thermal) | 4.3 мм |