


3 960 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7" TFT |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | AC 100-240 B або DC 13.5 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Применение | Для дачі, Для квартири, Для офісу |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 193×123×18 мм |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |