14 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Neomax |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2000 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 85 г |
| Вага ящика | 10.25 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна виробник товару | Україна |
| Кількість в ящику | 120 пог.м |
| Материал корпуса | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Об’єм ящика | 0.0256 м³ |
| Особенности | Подвійний замок |
| Розміри | 20 / 10 мм |
| Розміри ящика | 2050 / 125 / 100 мм |
| Тип устройства | Кабельний канал |